Iveta Vējone_Deinats

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris šoruden atzīmē nozīmīgu jubileju. Orķestris jau 90 gadus veldzē klausītāju sirdis ar skaistiem skaņdarbiem un melodijām, ļaujot pacelties pāri laikam un ikdienai un aizskarot dvēseles visdziļākās stīgas.

Esmu patiesi lepna un saviļņota par man izrādīto godu būt Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra patronesei. Ar lielāko prieku un atbildības sajūtu esmu apņēmusies sniegt savu atbalstu, stiprinot orķestri kā vienu no mūsu valsts klasiskās mūzikas dzīves pīlāriem.

Orķestra 90 gadu pastāvēšanas jubilejā novēlu mūziķiem un mākslinieciskajiem vadītājiem saglabāt augsto profesionalitāti un radošumu. Jūs sniedzat izcilu piemēru pašmāju un arī ārvalstu mūziķiem. Lai jūs arī turpmāk pavada klausītāju mīlestība, pasaules līmenī gūta atzinība un neizsīkstošs darba prieks!

Orķestrim vēlos pateikties arī par bērnu un jauniešu auditorijai veltīto uzmanību, palīdzot spert pirmos soļus patiesi skaistajā klasiskās mūzikas pasaulē. No sirds ceru, ka spēsim rast iespēju mūzikas skolu audzēkņiem no dažādām Latvijas vietām apmeklēt orķestra koncertus. Klausoties lielo meistaru priekšnesumus, tiek veicināta jauno mūziķu izaugsme un paplašināts mūsu jaunākās paaudzes pasaules redzējums.
Lai jubilejas laiks sniedz jaunu iedvesmu! Lai radošā dzirksts un klausītāju aplausi jūs bagātīgi apdāvina!

Patiesā cieņā,

LNSO patronese

Iveta Vējone

Atgriezties