ANTONIO VIVALDI. DEBESIS UN ZEME

VIVALDI-RIGA-WEB

Sanktpēterburgas simfoniskais orķestris Ļeva Dunajeva vadībā ir sagatavojis patiesi lielisku dāvanu klausītājiem- brīnišķīgu izcilā Venēcijas komponista Antonio Vivaldi baroka mūzikas šedevru programmu «Debesis un zeme”.

Koncerta pirmajā daļā klausītāji varēs baudīt operas “Darija kronēšana” ievadu, koncerta flautai un orķestrim “Nakts” burvīgās skaņas,  Marijas teātra solistes Jekaterinas Šimanovičas neatkārtojamo balsi operu ārijās, kā arī ugunīgo “lauku” simfoniju “Аlla  Rustica”.

Koncerta otrā daļa ir pilnībā veltīta slavenajam skaņdarbam «Gadalaiki». Spilgtais cikls, kas sastāv no četrām daļām, skanēs slavenā Pēterburgas vijolnieka Aleksandra Daņiļevska izpildījumā. A. Vaganovas vārdā nosauktā Krievu baleta akadēmijas deju pāra mūsdienu horeogrāfija pasvītros melodijas plastikumu, Antonio Vivaldi mūzikas brīvo un atvērto garu, kam nav nekādu robežu.

“Gadalaiku” oriģinālā interpretācija – tā ir iespēja no jauna paskatīties uz jau pazīstamu melodiju, sajust emociju spēku, kas nāk pie mums cauri gadsimtiem.

Programma būs interesanta plašam skatītāju lokam bez vecuma ierobežojuma.

Izpildītāji:

Sanktpēterburgas simfoniskais orķestris Ļeva Dunajeva vadībā
Marijas teātra soliste Jekaterina Šimanoviča (soprāns)
Aleksandrs  Daņiļevskis (vijole)
Ņina Žilkina (flauta)
A. Vaganovas vārdā nosauktais Krievu baleta akadēmijas studentu baleta pāris

 

Koncertu organizē: SIA “Megatek Group”

17 Dec

19.00 / svētdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem