AUGUSTA DOMBROVSKA 8. STARPTAUTISKĀ KONKURSA NOSLĒGUMA KONCERTS

30. novembrī plkst. 16.00 LNSO nu jau tradicionāli piedalīsies Augusta Dombrovska starptautiskā konkursa noslēguma koncertā un laureātu apbalvošanas ceremonijā. Koncerts notiks kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, un pie LNSO diriģenta pults būs Guntis Kuzma, orķestra mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta Andra Pogas asistents. Ieeja koncertā – 6 EUR. Skolēniem, studentiem un pensionāriem – 4 EUR.
Augusta Dombrovska konkurss šogad notiek astoto reizi, un tajā piedalās vijolnieki, altisti un čellisti no deviņām valstīm. Žūrijā – komponists Juris Karlsons (priekšsēdētājs), muzikoloģe Rūta Paula, vijolnieks Daniels Garlickis, altists Andrejs Dogadins un čellists Ramons Jafē. Noslēguma koncertā uzstāsies konkursa I vietas ieguvēji vijoles (A un B grupa), alta un čella (A un B grupa) specialitātēs, pilnībā atskaņojot konkursa III kārtai izvēlēto koncertžanra opusu.
Konkursa mākslinieciskie direktori ir trīs izcili LNSO mūziķi: I vijoļu grupas koncertmeistars Sandis Šteinbergs, altu grupas koncertmeistars Arigo Štrāls un čellu grupas koncertmeistare Diana Ozoliņa.

Rīko: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas pašvaldības Kultūras iestāžu apvienība un Augusta Dombrovska mūzikas skola

30 Nov

19.00 / svētdiena

Diriģents

Guntis Kuzma

Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem