Baltijas simfoniskais festivāls. Baltijas piramīda

BSF_EN_zals

Uz vienas skatuves satiekas Igaunijas Valsts simfoniskā orķestra, Lietuvas Valsts simfoniskā orķestra un LNSO stīginstrumentālisti. Gunta Kuzmas vadībā viedīgi zintē lietuviete Šerkšnīte, režģainas zīmes kaļ latgalietis Ivanovs un Perts sit rituālus zvaniņus. Savukārt programmas otrajā daļā LNSO koncertmeistars Georgs Sarkisjans ir atskaņojuma vadītājs Čaikovska Serenādē, kas iemieso krievu sudraba laikmeta smalki stīgotos ideālus un kur klausītāju jo sevišķi aizrauj slavenais valsis.

01 Dec

19.00 / piektdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

-

Atskaņojuma vadītājs – Georgs Sarkisjans

Diriģents

Guntis Kuzma

Programma

  • Raminta Šerkšnīte De profundis
  • Jānis Ivanovs Poema luttuoso
  • Arvo Perts Fratres
  • Pēteris Čaikovskis Serenāde stīginstrumentiem
Pirkt biļeti uz koncertu
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem