BALTIJAS SIMFONISKAIS FESTIVĀLS. MASKATA VERTIKĀLE

740x740_09-12_BSO

Domās par triju Baltijas valstu dzeju un likteņiem sakņojas jubilāra Maskata jaundarbs – veltījums Latvijas simtgadei. Solo dzied Lietuvas pārstāve – lieliskā Vida Miknevičūte, ko Rīgā pazīstam kā spožu Margarētu un Elizabeti, Latvijas pārstāvis – heroiskais Aleksandrs Antoņenko un Igaunijas pārstāve Mari Kalkuna, kuras balss ir smaržīga kā vasaras saulgriežu pļava. Līdzās – Sibēliusa populārā un ģeniālā Otrā simfonija, kurai mēdz piedēvēt nacionālu ideju herolda lomu.

09 Dec

19.00 / sestdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" - Koris

Mari Kalkuna, mecosoprāns

Aleksandrs Antoņenko, tenors

Diriģents

Andris Poga

Programma

  • Arturs Maskats “Baltijas dziesma” solistiem, korim un orķestrim (jaundarbs)
  • Žans Sibēliuss Otrā simfonija
Pirkt biļeti uz koncertu
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem