ETNODŽEZS. SOFIA REI (ARGENTĪNA)

SofiaRei-PLT

Argentīniešu etnodžeza dziedātāja un komponiste Sofija Rei ir iekarojusi pasaules džeza mīļotāju sirdis. Pabijusi Latvijā jau divas reizes ar izpārdotiem koncertiem, viņa atgriežas ar jaunu programmu, kas veltīta Violetai Parrai.

Sofia Rei šogad ierakstīja jaunu album “El Gavian” (Čīles dziedātājas Violetas Parras dziesmas).
Šogad savu 100 gadu dzimšanas dienu atzīmēs Violeta Parra, Čīles dziedātāja, dziesmu autore, folkloriste, publiskā darbone, dzejniece un māksliniece. Vokāliste, dziesmu autore un producente Sofia Rei savā jaunajā “El Gavilana” ierakstā, interpretējot mūziku ar pašas Violetas Parras darbiem raksturīgo iztēli un drosmi.

Viena no daudzpusīgākajām un pieprasītākajām dziedātājām uz Ņujorkas mūzikas skatuves” (Simon Calle, All About Jazz).

„Veids, kā argentīniešu dziedātāja Sofia Rei vada savu grupu, kaisle un dzidrums, ar kādu viņa sakausējusi sarežģītos latīņmerikāņu ritmus ar džezu, izskaidro, kāpēc viņu mīl visas Ņujorkas auditorijas no Kārnegija zāles līdz neformāļu klubiņiem.” (Phil Lutz, New York Times).

“Latīņamerikas folkloras mantojumu saglabājušas tādas leģendāras vokālistes kā Violeta Parra, Mercedes Sosa, Suzanne Baca; un tas nav pilnīgs saraksts. Tagad jauna balss jāpievieno šim izcilajam sarakstam – Sofia Rei. ” (SUN SENTINEL).

 

Koncertu organizē: SIA “Trade Hub Productions”

03 Febr

19.00 / sestdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem