FRANČU SEŠINIEKS UN KAZAS DEJAKamermūzikas koncerts

Francu_sesinieks_kvadr

Franču “Sešinieks” ir viens no slavenākajiem grupējumiem Rietumu mūzikas vēsturē. Ar varu salikti kopā, šie visai atšķirīgie komponisti tomēr tīri labi sader vienkop, jo viņu laiks ir 20. gadsimta 20. gadi, kad pēc Pirmā pasaules kara mākslā sācies pilnīgi cits laikmets. Nost ar romantisma un impresionisma aptuvenībām – meklēsim mākslas patiesību grieķiskā skaidrībā un jaunklasicisma vieglumā. Reta ir iespēja vienā koncertā dzirdēt ne tikai slavenos – Mijo, Onegēru un Pulenku –, bet arī mazināmos – Dirē, Oriku un Taijfēru. Lai dzīvo arabeska, noktirne un kaza!

28 Janv

19.00 / ceturtdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Dita Krenberga - Grupas koncertmeistare

Egils Upatnieks - Grupas koncertmeistars

Mārtiņš Circenis - Grupas koncertmeistars

Jānis Semjonovs - Grupas koncertmeistars

Agnese Egliņa - klavieres

Programma

  • Luī Dirē, Dariuss Mijo, Arturs Onegērs, Žoržs Oriks, Fransiss Pulenks, Žermēna Taijfēra
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem