Jevgēņija Zima un Pēterburgas virtuozi piedāvā. Mūzika tumsā: Ziemassvētku mistērija

27nov
Katru gadu īsi pirms gada ģimeniskākajiem svētkiem mēs gaidām brīnumu, kas šogad patiešām notiks. Otrdien, 27. novembrī plkst. 19.00 Lielajā ģildē viesosies mūziķi no sniegotās Sanktpēterburgas – vijolniece un muzikālās izrādes “Mūzika tumsā” autore Jevgēņija Zima un orķestris “Pēterburgas virtuozi” piedāvās jaunu programmu “Ziemassvētku mistērija”.Muzikālā izrāde tumsā “Ziemassvētku mistērija” piedāvās klausītājiem labākās klasikās mūzikas melodijas, ko varētu dēvēt par “labākā Ziemassvētku mūzika”, “labākā Jaunā gada programma”. “Mūzika tumsā” ir mākslas un tehnoloģiju sinerģija. Unikāls uzvedums, kur akadēmiskās mūzikas izpildītāju – virtuozu sniegums bagātināts ar jaunākajām tehnoloģijām, neatstās vienaldzīgu nevienu viesi.

Solistu apvienība “Pēterburgas virtuozi” vijolnieces Jevgēņijas Zimas vadībā sniegs neaizmirstamu un reizē brīnumainu vakaru, kad klasiskās mūzikas pērles zvaigžņotās gaismas atspulgā ļaus klausītājiem nokļūt gan Leipcigas baznīcā, kur J. S. Bahs radīja Ziemassvētku oratoriju, gan uzpostajā Vīnē pie  J.Štrausa, gan arī pilī, kur Droselmeiers no pasakas “Riekstkodis” atkal stāstīs noslēpumainu pasaku Marijai.

Sniegots rīts, auksts vakars, karstvīns, čaukstošs dāvanu papīrs, mīļi vārdi un tuvinieku smaidi – viss, kas piedien Ziemassvētkiem – siltajiem ģimenes svētkiem, ko pavadīt ar pašiem tuvākajiem.

Muzikālā izrāde tumsā “Ziemassvētku mistērija” – pasākums, kas patiks ne tikai klasiskās mūzikas cienītājiem, bet arī tiem, kuri līdz šim nav iepazinuši šī mūzikas veida skaņdarbiem. Muzikanti atskaņos pasaules klasiskās mūzikas šedevrus 3D lāzeršova pavadībā, kā arī būs iespēja vērot horeogrāfijas priekšnesumus, būs arī video un gaismas šova elementi.

27. novembra koncerts Lielajā ģildē – tā ir lieliska iespēja sagaidīt pirmo Adventi un Ziemassvētku laiku tuvinieku lokā, iedvesmojoties kopīgu brīnumu radīšanai.

Koncerta dalībnieki:
Solistu ansamblis “Pēterburgas virtuozi” (“Виртуозы Петербурга”),
Solisti Marija Litke un Romans Arndts (Mihailovska teātris)
Horeogrāfs – Dmitrijs Oleiņikovs, Katerina Sergejeva (TNT šova “Танцы” finālisti)
Idejas autore un mākslinieciskā vadītāja Jevgēņija Zima

Papildu informācija: https://www.facebook.com/welldone.events.riga/

Vairāk informācijas: http://www.zimusic.eu

Koncertu organizē WELLDONE BALTIC, SIA

27 Nov

19.00 / otrdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem