JURJĀNU ANDREJA VI STARPTAUTISKĀ PŪŠAMINSTRUMENTĀLISTU KONKURSA NOSLĒGUMA KONCERTS

Jauno pūšaminstrumentālistu konkursa noslēgumā – pasaulslavena mūziķa solo un jaundarbs. Šveicietis Fēlikss Rengli ir viens no mūslaiku izcilākajiem flautistiem. Viņš strādās Jurjānkonkursa žūrijā, un noslēguma koncertā mums būs iespēja dzirdēt Rengli žilbinošo spēli kādā klasiskā flautkoncertā. Savukārt jaundarbu sacerējusi Rīgas mūzikas vēstures pārzinātāja Ilona Breģe, un, sveicot kokpūšamo instrumentu konkursantus, spēlespriekā šoreiz sacentīsies šķietami smagnējie metālpūšamie – trompete, trombons un tuba.

14 Okt

19.00 / piektdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Fēlikss Rengli - flauta

Raivis Māgurs - Grupas koncertmeistars

Jānis Porietis - grupas koncertmeistars

Kaspars Majors - Grupas koncertmeistars

Diriģents

Guntis Kuzma

Programma

  • Ilona BREĢE “Ceturtais Rīgas koncerts”
  • Fransuā DEVJĒNS Otrais flautkoncerts Remažorā
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem