KEKSI – MUZIKĀLAIS SKUDRUPŪZNIS 2018

keksi

Iesāc Jauno gadu lustīgi – “KEKSI Muzikālais Skudrupūznis” 2. janvārī!

Tautas teiciens saka: „Kā Jauno gadu iesāksi, tā pavadīsi!”. Piedāvājam to iesākt kopā ar atraktīvo un vienmēr jauno rokenrola grupu KEKSI un draugiem jestrā rokenrola koncertā. Koncertā skanēs dziesmas no grupas nesen izdotā albuma “New Guy in Town”, kas ietver rockNroll klasikas pērles un grupas orģinālkompozīcijas. Viesos grupas draugi – Opus pro līderis Alex, The Swamp shakers, The Johny band, temperamentīgie Gipsy Mania un Raimonda Macata kvintets. Pasākumu vadīs un par lielisku garastāvokli rūpēsies Andris Freidenfelds.

“Esmu gandarīts, ka jau 20 gadus varam priecēt klausītājus ar savu spēli un nodot viņiem šo pozitīvo enerģiju un dzīvesprieku, ko sniedz rokenrols! Rokenrols ir vienmēr dzīvs! Rock’n’roll un rock’a’billy mūzika Latvijā patīk tik plašam klausītāju lokam un pulcē apmeklētāju pilnas zāles,” priecājas grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs, kuram koncerts būs dubultie svētki – tieši 2. janvārī tiek noslēgta grupas 20 gadu jubilejas koncertu sērija, un Aleksandrs svinēs 60. dzimšanas dienu.

Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Tā 20 gadu laikā kļuvusi par vienu no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Šajos gados Keksi piedzīvojuši varen raibu koncertdzīvi, kā arī priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs. Puiši spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī populāriem Latvijas māksliniekiem.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi un viņus visus vieno vārdos neizsakāma mīlestība pret rock’n’roll un rock’a’billy mūziku. Grupas sastāvā: Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Raitis Kalniņš (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenor saksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass).

 

Koncertu organizē: SIA “IDL Events”

02 Janv

19.00 / otrdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem