Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncerts

LNSO_logo_NEG_2

Ikgadējā latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncertā LNSO prieks piedalīties ar 2017. gada lieljubilāra Pētera Plakida un viņa kādreizējās studentes (arī jubilāres) Gundegas Šmites mūziku. No Plakida būs viņa brīnišķīgais
“Dziedājums” – klasiska simfoniskā vērtība, kas tapusi 1986. gadā. No Grieķijā dzīvojošās Šmites būs jaundarbs – grieķu deju ritmiem caurausts krāsains koncerts instrumentam, kuram latviešu komponisti pagaidām reti pievērsušies.

 

Koncertā piedalās arī Liepājas Simfoniskais orķestris Atvara Lakstīgalas vadībā un Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestris, ko diriģēs Mārtiņš Ozoliņš.

Koncertu rīko Latvijas Koncerti.

11 Febr

19.00 / sestdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Artūrs Noviks - akordeons

Diriģents

Guntis Kuzma

Programma

  • Pēteris Plakidis "Dziedājums"
  • Gundega Šmite Koncerts akordeonam un orķestrim (pirmatskaņojums)
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem