LeNeSOna rotaļlietasKoncerts bērniem no 5 līdz 10 gadu vecumam

Lenesons_Rotallietas

Līdz ar Pētera Čaikovska “Bērnu albuma” skicēm varēsim iztēloties mazu puisēnu kādā lauku muižā. Agrā ziemas rītā puisēns pamostas un atceras, ka viņam dzimšanas diena. Uz dāvanu galda – koka zirdziņš un alvas zaldātiņi. Izklausās, ka runa par sen pagājušiem laikiem. Tomēr nē – pēc pusdienām puisēns vada laiku pie tālrādes ekrāna, kur kanālā Discovery rāda Austrijas kalnus, Polijas mežus, Francijas vīnadārzus un Neapoles sauli. Vēl vakarā auklītes stāstīta pasaka par raganu, lai baisāks miegs, un tad – aiziet, miega valstībā!

Koncerts krievu valodā.

Bērniem līdz piecu gadu vecumam pieejamas ieejas biļetes 1,5 EUR vērtībā, neaizņemot atsevišķu sēdvietu!

05 Nov

11.00 / sestdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Aktieri: Armands Berģis un Aleksejs Geiko

Režisors Andris Kalnozols

Diriģents

Andris Vecumnieks

Programma

  • Pēteris ČAIKOVSKIS “Bērnu albums”
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem