LNSO Brass Band un Aija Vītoliņa/ koncerts pārcelts!LNSO kamermūzika

LNSO_logo_NEG_2

Nāks meitene linukrāsas matiem, nāks Karmena liktenīgām acīm, būs vīns un rozes, dziesmas bez vārdiem un arī mazliet greizsirdības te būs. Ir aicināts dons Kihots un Ipanemas meitene, virmos mīlestība, plauks draudzība un smaržos atmiņas, un dejā kļausies vaigs pie vaiga ar Berlina, Debisī, Džobima, Gēršvina, Mansīni, Mendelszona, Portera un citu kungu visgaišākajām un mundrākajām melodijām. “LNSO Brass Band” priecīgs pirmoreiz muzicēt kopā ar lielisko Aiju Vītoliņu.

 

Koncerts 9. martā ir atcelts un tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku. Naudu par iegādātajām biļetēm varat saņemt atpakaļ Lielās ģildes kasē.

09 Marts

19.00 / ceturtdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Aija Vītoliņa - vokāls

Diriģents

Jānis Retenais

Programma

  • Ērvings BERLINS, Klods DEBISĪ, Antonio Karloss DŽOBIMS, Alfrēds PEE WEE ELISS, Jakobs GADE, Džordžs GĒRŠVINS, Henrijs MANSĪNI, Fēlikss MENDELSZONS, Žans Fransuā MIŠELS, Kols PORTERS
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem