LNSO, KORIS LATVIJA un BRĀMSA VĀCU REKVIĒMSCikls “Visas Brāmsa simfonijas”

Bramss3_kvadr

Vāgners jau gadu citā saulē, bet Brāmsa un Vāgnera piekritēji joprojām mīt pretējās nometnēs un joprojām Brāmsa simfonijas pirmatskaņojums spēj izraisīt teju vai bruņotas cīņas. Panākumi tomēr lieli, un trešās daļas aizgrābtā tēma kļūst par popkultūras objektu, ko izmanto citstarp arī Sinatra, Santana un Gensbūrs. “Vācu rekviēms” – tā it kā cita pasaule, tomēr Trešā simfonija labi sader ar šo ģeniālo, kopumā tik izsvērto, tomēr arī emocionāli augstu bangojošo veltījumu cilvēka dzīves lokam no mīlestības līdz mūžībai.

14 Janv

19.00 / ceturtdiena / Ventspils teātra nams "Jūras vārti"

Solists/-i

Džeklina Vāgnere - Soprāns

Markuss Briks - Baritons

Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" - Koris

Diriģents

Andris Poga

Programma

  • Johanness Brāmss Trešā simfonija Famažorā op. 90
  • Johanness Brāmss “Vācu rekviēms”
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem