LNSO sezonas noslēguma koncerts

LNSO_logo_NEG_2

Kamēr piemigusī un ieplaisājusī Vāgnerzāle gaida savu princi modinātāju, tikmēr Vāgners Rīgā dzīvo opernamā vai paretam kādā koncertzālē. Piemēram, 2017. gada pavasarī viņš būs Lielajā ģildē un skatīsies, kā LNSO noslēdz ziemas sezonu ar “Nirnbergas meistardziedoņu” līksmo uvertīru un ilgpilnajām, skaistajām “Vēzendonkas dziesmām”, kur soliste būs milzu temperamenta īpašniece Aga Mikolaja. Koncerta otrajā daļā likts viens no Jāņa Ivanova labākajiem opusiem – Piektā simfonija, kuras dēļ mūsu lielmeistars savulaik tika pataisīts par padomju ļaudīm kaitīgu formālistu.

25 maijs

19.00 / ceturtdiena / Ventspils teātra nams "Jūras vārti"

Solists/-i

Aga Mikolaja - soprāns

Diriģents

Andris Poga

Programma

  • Rihards VĀGNERS Operas “Nirnbergas meistardziedoņi” ievads
  • Rihards VĀGNERS “Vēzendonkas dziesmas”
  • Jānis IVANOVS Piektā simfonija
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem