LNSO. VASKS. ŠOSTAKOVIČSBALTIJAS SIMFONISKĀ FESTIVĀLA koncerts

BSF_Latvija_kvadr

16. aprīlī Pēterim Vaskam liela jubileja. Par vienu no svētku uztaktīm kļūst LNSO spēlētā “Lauda” – viens no Vaska jaunās muzikālās valodas pirmajiem vēstnešiem, tapis laikā, kad komponists vēl ne pusmūžā un veras harmoniskākas, monumentālākas izteiksmes virzienā. Eva Bindere rotā koncerta pirmo daļu un atskaņo Bēthovena populāro Vijolkoncertu. Andris Poga atkal pievēršas savam iemīļotajam Šostakovičam un diriģē Pirmo, kas sacerēta 19 gadu vecumā un ir dzīvelīga, mundra, mazliet dauzonīga un vietumis bezgalskaista.

08 Apr

19.00 / piektdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Eva Bindere -

Diriģents

Andris Poga

Programma

  • Pēteris Vasks "Lauda"
  • Ludvigs van Bēthovens Koncerts vijolei un orķestrim Remažorā op. 61
  • Dmitrijs Šostakovičs Pirmā simfonija faminorā op. 10
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem