“LNSO vasarnīcas” atklāšanas koncerts. Atrodi nezināmo. Karmena

Vasarnica_KARMENA_kvadr

Bizē operas “Karmena” populārās tēmas Rodions Ščedrins dāsni apvijis ar tīmekļainiem un mežonīgiem ritmiem. Milana Komarova izveido savu stāstu par liktenīgajām kaislībām un titullomā liek primabalerīnu Viktoriju Jansoni. Koncerta pirmajā daļā – Krista Auznieka jaundarbs “Uguns un roze”, kas sola ceļojumu sevī un varbūt ved arī pie kaut kā lielāka.

Stundu pirms koncerta, plkst. 19 aicinām doties uz Ērģeļzāli, kur Orests Silabriedis vadīs Pirmskoncertu sarunu ar kādu no koncerta dalībniekiem.

Klausītāju ērtībai LNSO piedāvā doties uz koncertiem ar speciāli organizētu “LNSO vasarnīcas” autobusu. Atiešanas vieta Rīgā – Dailes teātris, galapunkts – koncertzāle “Cēsis”. Atpakaļvirzienā: iekāpšanas vieta Cēsīs iepretī koncertzālei “Cēsis”, galapunkts Rīgā – Dailes teātris. Biļetes cena vienā virzienā – 5 EUR.

Biļetes var iegādāties šeit.

Autobusu atiešanas laiki:

piektdien, 25. augustā,

no Rīgas plkst. 17:00, no Cēsīm plkst. 22.20.

25 Aug

20.00 / piektdiena / Vidzemes koncertzāle "Cēsis"

Solists/-i

Viktorija JANSONE, Kārlis CĪRULIS

Alise PRUDĀNE, Arturs SOKOLOVS

SINFONIETTA RĪGA

Horeogrāfe Milana KOMAROVA

Diriģents

Normunds Šnē

Programma

  • Krists AUZNIEKS “Uguns un roze” (pirmatskaņojums)
  • Žoržs BIZĒ - Rodions ŠČEDRINS “Karmena”
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem