LNSO VASARNĪCAS ATKLĀŠANAS KONCERTS. ATRODI NEZINĀMO!

Vasarnica

Pēc līdzības ar kinoseansiem, kur iepriekš nav zināms, kādu filmu rādīs, LNSO aicina uzticamos klausītājus un visus sirsnīgi gaidītos jaunpienācējus ļauties piedzīvojumam un pirkt biļeti uz festivāla atklāšanas koncertu bez konkrētas informācijas par programmas saturu. To gan teiksim, ka Normunda Šnē vadībā muzicēs Sinfonietta Rīga.

Stundu pirms koncerta, plkst. 19 aicinām doties uz Ērģeļzāli, kur Orests Silabriedis vadīs Pirmskoncertu sarunu ar kādu no koncerta dalībniekiem.

Klausītāju ērtībai LNSO piedāvā doties uz koncertiem ar speciāli organizētu “LNSO vasarnīcas” autobusu. Atiešanas vieta Rīgā – Dailes teātris, galapunkts – koncertzāle “Cēsis”. Atpakaļvirzienā: iekāpšanas vieta Cēsīs iepretī koncertzālei “Cēsis”, galapunkts Rīgā – Dailes teātris. Biļetes cena vienā virzienā – 5 EUR.

Biļetes var iegādāties šeit.

Autobusu atiešanas laiki:

piektdien, 25. augustā,

no Rīgas plkst. 17:00, no Cēsīm plkst. 22.20;

25 Aug

20.00 / piektdiena / Vidzemes koncertzāle "Cēsis"

Solists/-i

Sinfonietta Rīga

Diriģents

Normunds Šnē

Pirkt biļeti uz koncertu
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem