MĪLAS VĀRDI. TENORS TELMANS GUŽEVSKIS

telmans2

Romantikas vakars ar labākajām itāļu, spāņu, angļu un krievu mīlas dziesmām un ārijām ar tenora Telmana Guževska dalību.

Piedalās:

Hosē Luiss Korvizons Rohass – ģitāra (Kuba);
Oļegs Žukovs – klavieres (Latvija).

Telmans Guževskis ir starptautiski atzīts tenors un aktieris,  20. gadsimta diženā tenora – Maestro Karlo Bergonzi (Itālija) skolnieks.

Mūzikas ieraksts ar Telmana Guževska balsi Džo Raita  filmā “Anna Kareņina” bija izvirzīts “Oskara” balvai; 2013. gadā viņš saņēma  Aivora Novello balvu.

Telmans Guževskis 2015. gadā Losandželosā  “World Championship of Performing Arts” ieguva septiņas medaļas.   Telmans ir bija stipendiāts Londonas koledžās “Trinity” un “Guildhall”. 2006. gadā Telmans  debitēja operā “Bohēma” Londonas “Royal Albert Hall”. Viņš regulāri uzstājas operas uzvedumos un koncertos Eiropā un citās valstīs, piedalās  projektos un  starptautiskos festivālos,  filmu ierakstos.  Holivudas kinoproducenta Cary Granat (Scream) jaunajā filmā viņš ieskaņoja trīs diženos tenorus –  Leonīdu Sobinovu, Žoržu Tīlu un Džovanni Martineli. 2014. gadā  Soču olimpiādē zālē “Medals Plaza” Telmans Guževskis uzstājās ar solo koncertu, kas tika pārraidīts 40  valstīs.

Hosē Luiss Korvizons Rohass ir mūziķis un komponists, kurš pārstāv spāņu klasiskās ģitārspēles skolu.   Hosē sadarbojas un koncertē ar dažādiem kolektīviem Eiropā un  Latīņamerikas valstīs. Hosē pats komponē un aranžē dziesmas un instrumentālus skaņdarbus ģitārai.

Oļegs Žukovs ir Latvijas Nacionālās operas  koncertmeistars jau vairāk nekā 30 gadus. Vācijā un Itālijā viņš ir uzstājies kopā ar pasaules vadošajiem operas solistiem. Oļegs  darbojas arī kā pedagogs, koncertē Latvijā un ārzemēs.  Vokālā un instrumentālā kamermūzika ir viņa iecienītākie žanri.

Koncertu organizē: SIA “Kallpa”

08 Marts

19.00 / ceturtdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem