RIGA SYMPHONY 2017

riga_symphony

Starptautiskais jaunatnes dziesmu un vokālistu konkurss “Riga Symphony” ir festivāls, kas veicina un attīsta neformālās radošās izglītības iespējas Latvijā starptautiskā līmenī.

Konkursa galvenais mērķis ir kalpot par starptautiska mēroga platformu jaunajiem izpildītājiem, kā arī veicināt populārās, tradicionālās, un akadēmiskās dziedāšanas žanru, stiprināt starptautiskās attiecības un radošus kontaktus, iesaistīt dažādu tautību jauniešus Latvijas un Baltijas valstu kultūras mantojuma popularizēšanā, dodot iespēju parādīt savu meistarību un savai kultūrai raksturīgās iezīmes. Festivāla laikā, mācoties un izpildot dziesmas par Latviju un Rīgu, jauniešiem ir iespēja iepazīt Latvijas muzikālo kultūru, tās unikālo raksturu un bagātību. Vienlaikus tā ir vērtīga pieredzes apmaiņa, daudzu valstu dziesmu, komponistu, jauno talantu stila un izpildījuma manieres sintēze.

Lielajā ģildē uzstāsies labākie festivāla vokālisti no visas pasaules. Festivāla labākie dalībnieki cīnīsies par sešām nominācijas “Grand Prix” festivāla balvām, ka arī festivāla galveno balvu “Riga Symphony 2017 – Grand Prix”.

Koncertu organizē: Eiropas bērnu mūzikas centrs

10 Dec

17.00 / svētdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem