#RIMSKIS-KORSAKOVS. PROFESORS JŪRNIEKA TĒRPĀKoncertsarunas ar Goran Gora @LNSO

Jauniesi_Korsakovs_kvadr

Nikolajs Rimskis-Korsakovs ir krievu profesionālās mūzikas kultūras lielā mēraukla – perfekts, prasīgs, orķestra krāsas līdz pēdējai niansei pārzinošs, izdomas bagāts. Visi zina Rimski-Korsakovu kā komponistu, bet vai visi atceras, ka viņš savulaik izskolojās par jūrnieku un apbrauca apkārt teju visai pasaulei? Atmiņas par jūras fascinējošajiem viļņiem un iespaidi, ko komponists guva, lasot slavenās “1001 nakts pasakas”, savienojās lielā simfoniskā gleznā “Šeherezade”, kas mums dāvā Austrumzemju brīnumus, mežonīgus svētkus un vēl mežonīgāku simfonisko vētru.

17 Marts

19.00 / ceturtdiena / Rīga, Lielā ģilde

Diriģents

Kārlis Kundrāts

Andris Rasmanis

Programma

  • Nikolajs Rimskis-Korsakovs Svīta “Šeherezade”
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem