STĪGU KVARTETS 3+1

3-1_kvadr-600x600

LNSO stīgu kvarteta “3+1″ veiksmes formula ir trīs valdzinošas LNSO dāmas un viens elegants kungs. Kopā mūziķi jau vairākus gadus lutina ar muzikāliem pārsteigumiem un aicina iepazīt dažādu laikmetu skaņu burvjus.

Šoreiz viņi kopā ar uzticamiem draugiem – pianistu Edgaru Tomševicu un obojistu Pēteri Endzeli – dosies ceļojumā uz bulgārietes Dobrinkas Tabakovas un turka Fazila Saja suģestējoši nepieradināto pasauli, kā arī atklās jauneklīgā Johannesa Brāmsa kamermūzikas lirisko jūsmu.

08 Apr

19.00 / otrdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Beāte Račko -

Aija Frišenfelde -

Diana Ozoliņa - Grupas koncertmeistare

Arigo Štrāls - Grupas koncertmeistars

Edgars Tomševics -

Pēteris Endzelis

Programma

  • Dobrinka Tabakova, Fazils Sajs, Johanness Brāmss.
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem