STĪGU KVARTETS “3+1”Kamermūzikas koncerts

3+1_kvadr

Klausītāju un kritiķu augstu novērtētais stīgu kvartets “3+1” turpina atgādināt mums par reti atskaņotiem izciliem kamermūzikas dārgumiem.

Bēlas Bartoka Klavierkvintets ir jaunības gadu darbs, kurā redzam jauna meistara roku, bet vēl ne mums zināmā Bartoka rokrakstu. Stāsta, ka Bartoku knapi pierunājuši neiznīcināt šo kvintetu, kas ilgāku laiku skaitījās viņa populārākais opuss.

Sergeja Taņejeva Klavierkvintets ir žanra klasika – monumentāls, daudzveidīgs, teju simfonisks kamermūzikas paraugs, kurā daudz skaistuma un cēla dramatisma. Ar kvartetu “3+1” jau vairākkārt muzicējis pianists Edgars Tomševics, savukārt pirmoreiz viņu sadarbības partnere būs pārlieku reti koncertējošā lieliskā Sandra Jalaņecka.

11 Febr

19.00 / ceturtdiena / Rīga, Lielā ģilde

Solists/-i

Beāte Račko -

Liene Neija-Kalniņa -

Arigo Štrāls - Grupas koncertmeistars

Diana Ozoliņa - Grupas koncertmeistare

Edgars Tomševics -

-

Sandra Jalaņecka, klavieres

Programma

  • Bēla Bartoks Klavierkvintets BB 33
  • Sergejs Taņejevs Klavierkvintets solminorā op. 30
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem