TEREM-KVARTETS HERMAŅA BRAUNA FONDA DZIMŠANAS DIENĀ!

13janv
Pie mums atkal viesosies TEREM-KVARTETS – pasaulslavenais WORLD MUSIC kameransamblis!

Mīlestība, naids, ironija, filozofiskas izjūtas – Terem-kvarteta mūzikā tas viss ir sajaukts kopā ļoti krieviski un ļoti garīgi…

 Kad Pītera Geibriela studija Real World nolēma iepazīstināt klausītājus ar krievu nacionālo kultūru, tā uzaicināja uz ierakstiem TEREM-KVARTETU. Tas bija pirmais Krievijas ansamblis, ko dzirdēja slavenā festivāla WOMAD publika.

Kad Krievijas prezidents vēlējas parādīt Vācijas kancleram Gerhardam Šrēderam un Itālijas premjerministram Silvio Berluskoni unikālus Krievijas mūziķus, viņš uzaicināja TEREM-KVARTETU.

Kad krievu kinorežisors un “Oskara” laureāts Ņikita Mihalkovs gribēja pārsteigt Krievu kino festivāla prasīgo publiku Kannās, viņš uzaicināja TEREM-KVARTETU.

Kad 120 tūkstoši svētceļnieku sapulcējās, lai tiktos ar Romas pāvestu Sv.Marka laukumā Vatikānā, ar krievu nacionālo kultūru savā koncertā viņus iepazīstināja TEREM-KVARTETS.

Kad Londonā tika svinēta krievu dzejnieka Aleksandra Puškina divsimtgade, svinīgajā vakarā Sv.Džeimsa pilī ar solokoncertu uzstājās prinča Čārlza uzaicinātais TEREM-KVARTETS.

TEREM-KVARTETS ir uzstājies Jeruzalemes vēsturiskajā centrā, svinot pilsētas 3000-gadi, un spēlējis „Lielā astoņnieka” (G8) samita dalībniekiem Sanktpēterburgā.

Savas pastāvēšanas 25 gadu laikā ansamblis ir apbraukājis visu pasauli. Tas uzstājas ka Sanktpēterburgas “sūtnis”, tādēļ TEREM-KVARTETU dēvē par “pilsētas vizītkarti”, liekot to vienā rindā ar Ermitāžu, Krievu muzeju un Marijas teātri. Arī kvartets pats aicina māksliniekus uz Pēterburgu uz savu Pasaules mūzikas TEREM-festivālu. Tā viesu vidū ir bijuši Bobijs Makferins, Vladimirs Černovs, Rišārs Galjano un Mišels Portāls, The Real Group TEREM-KVARTETS ir uzstājies kopā ar Maskavas virtuoziem un vokālo grupu The Swingle Singers

TEREM-KVARTETS ir XIII Vispasaules Jaunatnes un studentu festivāla laureāts Phenjanā un balvas “Zelta Ostaps” laureāts. Ansambļa solokoncerti Edinburgas festivālā tika atzīti par vislabākajiem šoviem un novērtēti ar piecām zvaigznēm laikrakstā “Scotsman”. Par izciliem nopelniem Krievijas labā ansamblis ir kļuvis par “Tēvzemes Zelta grāmatas” laureātu.

13 Febr

19.00 / trešdiena / Rīga, Lielā ģilde

Atgriezties uz Koncertiem