Vējš vītolos

LNSO muzikālā izrāde bērniem “Vējš vītolos”, kas ar ovācijām piedzīvoja pirmizrādi Cēsīs vasaras beigās, beidzot skatāma Rīgā.

Bērnu muzikālās izrādes pamatā ir Keneta Greiema pazīstamais darbs “Vējš vītolos”, kurā galvenie varoņi ir mājmīlīgs Kurmis, laiskas ūdensdzīves piekritējs Žurks, izlutināts lielbagātnieks Krupis un vieds vientuļnieks Āpsis.

Šī muzikālā izrāde būs neaizmirstams piedzīvojums gan lieliem, gan maziem skatītājiem, jo tajā mijas mūzika ar Keneta Greiema iemīļoto stāstu.
Izrādes varoņus atdzīvinās aktieri Mārtiņš Brūveris un Valdis Vanags, kā arī LNSO kameransamblis klarnetista un diriģenta Gunta Kuzmas vadībā.
Mūziku izrādei komponējis “Spēlmaņu nakts” balvas ieguvējs, grupu “Gaujarts” un “Manta” iedvesmotājs Edgars Mākens, kurš raksta mūziku Nacionālā teātra un Valmieras teātra izrādēm.
Izrādes režisors – Ģirts Šolis, Latvijas Leļļu teātra galvenais režisors, kas veidojis izrādes Dirty Deal Teatro u. c. un kuru zinām kā savulaik populārās apvienības “umka.lv” līderi, scenogrāfs – bērnu grāmatu ilustrators un vairāku izrāžu mākslinieciskā noformējuma veidotājs Reinis Pētersons.

Vējš vītolos Vējš vītolos Vējš vītolos Vējš vītolos Vējš vītolos

23 Okt

11.00 / svētdiena / Rīga, Lielā ģilde

Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt nepieciešamību ņemt līdzi mazus bērnus.

Stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.00 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem