Kontakti

Sazinieties ar mums

E-pasts: lnso@lnso.lv
Tel.: + (371) 6 722 485 0
Biļešu kase: + (371) 6 7213 64 3
Adrese: Amatu 6, Rīga, LV-1050, Latvija
Fakss: + (371) 6 722 499 7

Rekvizīti

VSIA Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris
Reģ.Nr.: 40003373615;
Valsts kase;
Konta Nr.: LV90TREL9220582000000

Valde

IMG_0739

Indra Lūkina

Valdes locekle

indra.lukina@lnso.lv

Administrācija

Artūrs Cāns

Artūrs Cāns

Mārketinga direktors

arturs.cans@lnso.lv
67213766

Linda Putniņa

Linda Putniņa

Biroja administratore

lnso@lnso.lv
67224850

IMG_5127_01_BW

Inese Lapa

Producente

inese.lapa@lnso.lv
29356890

Elīna Auzāne

Elīna Auzāne

Izglītojošo projektu producente - reklāmas koordinatore

elīna.auzāne@lnso.lv
67559438

Orests Silabriedis_2

Orests Silabriedis

Galvenais redaktors

orests.silabriedis@lnso.lv
67224850

LNSO_logo_POZ_2

Dagnija Dižbite-Svarinska

Komunikācijas konsultante

dagnija.dizbite@lnso.lv
67224850

Edgars_Saksons_3

Edgars Saksons

Orķestra inspektors

edgars.saksons@lnso.lv
67559430

baiba_cirkse_4

Baiba Čirkše

Nošu arhivāre

library@lnso.lv
67559434

IMG_5106_01_BW

Sanita Grečina

Personāla vadītāja-juriste

personals@lnso.lv
67559443

IMG_5076_01_BW

Rita Kalnpure

Finanšu direktore

rita.kalnpure@lnso.lv
67559445

IMG_5060_01_BW

Iveta Tambaka

Galvenā grāmatvede

gramatvedis@lnso.lv
67559444

Klientu servisa daļa

elina_hermansone_3_ok

Elīna Hermansone

Klientu servisa daļas vadītāja

elina.hermansone@lnso.lv
67559437

IMG_5120_01_BW

Mariona Baltkalne

Lielās ģildes pasākumu organizatore

mariona.baltkalne@lnso.lv
67559433, 26594947

rolanda_tetere_3

Rolanda Tetere

Lielās ģildes pasākumu organizatore

rolanda.tetere@lnso.lv
67559440, 29120276

Santa Kapace_kasiere

Santa Kapace

Kasiere

kase@lnso.lv
67213643

Baiba Dišlere

Baiba Dišlere

Kasiere

kase@lnso.lv
67213643

Ēkas ekspluatācijas daļa

Uldis

Uldis Trapencieris

Tehniskais direktors

uldis.trapencieris@lnso.lv
26263124

IMG_5084_01_BW

Oskars Jākobsons

Tehnisko projektu vadītājs

oskars.jakobsons@lnso.lv
28448577

Vita Kanaloša

Apkopēja

Amanda Maļinovska

Apkopēja

Anastasija Vītola

Apkopēja

Marija Puriņa

Apkopēja

Valentīna Šulte

ēkas dežurante

Guntars Plūmītis

ēkas dežurants

Maruta Aizpure

ēkas dežurante

Dace Leja

ēkas dežurante

Jānis Virziņš

ēkas dežurants

Jeļena Ginzburga

ēkas dežurante

KONCERTZĀLE "LIELĀ ĢILDE"

Kase (informācija par koncertiem, biļetēm, biļešu cenām)

67213643

Dežurants (informācija par ēku)

67213798, 20214315