TELPU NOMA

Lielā ģilde ir viena no senākajām un skaistākajām Rīgas koncertzālēm, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mājvieta, iecienīta apskates vieta galvaspilsētas viesiem un, protams, nemainīgs klasiskās mūzikas koncertu apmeklētāju tikšanās punkts.

Lielās ģildes telpas piemērotas visdažādāko kultūras pasākumu rīkošanai (koncertiem, izrādēm, filmu demonstrēšanai), korporatīvajiem pasākumiem, konferencēm un semināriem.

Katra rīkotāja vārdi, meklējot telpu svinību norisei, ir “vēlos kaut ko ļoti īpašu”.

Kas īpašs tieši Lielajā ģildē?

Ienākot Lielās ģildes telpās, sākas ceļojums laikā. Jūsu iztēle, mūsu atbalsts – un svinību dalībnieki nonāks jūsu izvēlētajā sižetiskajā virpulī.

Lielā ģilde ir 14. gadsimta kultūrvēsturisks piemineklis, kurā savs īpašs vēstījums ir ikvienam interjera elementam – kokgriezumiem, logu mozaīkām un laikmetu ritumu vērojošajām lustrām.

TELPU ĪRE

LIELĀ ZĀLE

669 sēdvietas – 340 zālē un 329 balkonā

Zāles platība 320 m2

Skatuves izmērs 224 m2 (platums 18 m, dziļums 12 m)

 

MINSTERES ZĀLE

Zāle piemērota koncertu, semināru, un saviesīgu pasākumu rīkošanai.

Zāles platība – 242 m2.

BALTĀ ZĀLE

19. gs. celtā Baltā zāle piemērota koncertu, semināru, saviesīgu pasākumu un kāzu ceremoniju rīkošanai.

Zāles platība – 187 m2.

 

KAMĪNZĀLE

Kamīnzāle, agrāk saukta par Līgavas kambari, celta 1521. gadā. Zāles lielākā vērtība ir kamīns, kas darināts 1633. gadā. Kamīnzāli, kuras platība ir 67 m2, var noīrēt pasākumiem kopā ar Minsteres zāli un Balto zāli, un to var nomāt arī atsevišķi – nelielām svinībām. Koncertu starpbrīžos šeit iespējams baudīt šampanieti slēgtā lokā un, ja vēlaties, – pie iekurta kamīna.

Zāles platiba 67m2.

 

 

 

PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA

Lielā ģilde ir ne tikai pasākumu norises vieta, tā ir arī mājvieta valsts galvenajam simfoniskajam orķestrim, tāpēc telpām ir īpaša gaisotne. Ikviens darbinieks gādās, lai arī jūs Ģildē viegli varētu atrast nepieciešamo, neapmaldīties trepju vītnēs un neiegrimt orķestra mēģinājuma skaņu valdzinājumā, jo, ļoti iespējams, ka tieši mūzikas skaņas no Lielās zāles būs dzirdamas, kad pirmo reizi atnāksiet apskatīt telpas.

 

Papildus nodrošinām arī pasākuma plānošanas pakalpojumu – Lielās ģildes personāls palīdzēs ar ieteikumiem scenārija izveidē, telpu noformējuma stilistikā, mākslinieciskās programmas sastādīšanā utt. Piedāvājam arī fotogrāfa pakalpojumus, lai iemūžinātu jūsu pasākuma spilgtāko sajūtu brīžus.

Kontaktinformācija


Pasākumu organizatore

Iluta Ēlerte LNSO
Iluta Ēlerte

E-pasts: iluta.elerte@lnso.lv

Tel.: +371 2 9440720

E-pasts:

Tel.:

Tuvākie koncerti

14_nov_M

14Nov

Brāmss, Bēthovens, Skuķe

55)_LNSO_GOsokins_15nov_web_550x550px

15Nov

LNSO UN GEORGIJS OSOKINS

LNSO logo

21Nov

BALTIJAS SIMFONISKAIS FESTIVĀLS

550_BP_BSF

22Nov

MENDELSZONS, VASKS UN MĪLESTĪBAS BALSS. BALTIJAS SIMFONISKAIS FESTIVĀLS.