LNSO izsludina pieteikšanos uz tehnisko projektu vadītāja – audio un gaismas iekārtu operatora vakanci

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO), reģ.Nr. 40003373615, meklē kolēģi- aicinām piedalīties konkursā uz tehnisko projektu vadītāja – audio un gaismas iekārtu operatora amatu!

Galvenie amata pienākumi ir: nodrošināt koncertu un citu LNSO rīkoto pasākumu savlaicīgu apkalpošanu savas kompetences un darba apraksta ietvaros: apskaņošana, gaismošana, zāles iekārtošana.

 

Prasības pretendentiem:

  1. augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs/skaņu režijā/pasākumu organizēšanā;
  2. iepriekšēja darba pieredze līdzvērtīgā amatā vismaz vienu gadu;
  3. svešvalodu zināšanas (labā līmenī angļu, vēlamas krievu valodas zināšanas);
  4. labas sadarbības prasmes, spēja risināt konfliktus, spēja rast risinājumus īsā laikā periodā;
  5. plānošanas prasmes, prezentēšanas iemaņas;
  6. rūpīgums – spēja panākt, ka sevis paša darbs un sniegtā informācija ir pilnīga un precīza, spēja uzmanīgi un rūpīgi sagatavot nepieciešamo darba materiālu un uzturēt kārtībā savu darba vietu;
  7. iniciatīva – spēja identificēt, ko nepieciešams paveikt un kā rīkoties pirms konkrētā darbība tiek veikta vai arī pirms pati situācija jau nosaka nepieciešamo rīcību;
  8. lietotāja zināšanas darbā ar datorprogrammām Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet Explorer, Microsoft PowerPoint.

 

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumenta kopijas elektroniski lūdzam iesūtīt līdz 2017.gada 25.augustam uz elektroniskā pasta adresi lnso@lnso.lv.

 

Tālrunis uzziņām: tehniskais direktors Uldis Trapencieris, tālr. 26263124, vai personāla vadītāja Sanita Grečina, tālr. 67559443, darba dienās no 10.00-16.00.

 

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz otro (pārrunu) kārtu.

 

Atgriezties