LeNeSOns un fantāzijaKoncerts bērniem no 5 līdz 10 gadu vecumam

Lenesons un fantāzija

Čehu komponists Vāclavs Trojans rakstīja visu ko un diezgan daudz, taču viņu atceras galvenokārt tādēļ, ka viņš bija viens no labākajiem čehu animācijas filmu komponistiem. Un līdzīga aizraujošai amizantai animācijas filmai ir arī viņa svīta “Pasakas”, kur LeNeSOnam dota iespēja izklaidēties ar apburtām princesēm un negantiem pūķiem, braukt nerātnā karuselī un baidīties no jūrnieka ar apburto akordeonu.

 

Jauno LeNeSOna koncepciju un koncertizrādes scenāriju radījis režisors un dramaturgs Andris Kalnozols, kurš ir viens no iniciatoriem leļļu teātra pieaugušajiem izveidošanā un viens no savulaik populārās mākslinieciskās apvienības “umka.lv” izveidotājiem. Kalnozols iestudējis izrādes Dirty Deal Teatro un festivālā “Sansusī 2016”. LeNeSOna jauno veidolu un koncerta māksliniecisko noformējumu veidojusi Velta Emīlija Platupe – prasmīga un atzīta leļļu un marionešu meistare. LeNeSOna kustības pārvaldīs un viņa balsī runās aktieri Armands Berģis un Aleksejs Geiko.

Šā gada pirmajā koncertā “LeNeSOns un fantāzija” orķestrim pievienosies četri jauni akordeonisti: Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas audzēkņi Oskars Maurers un Raivo Tambergs, kā arī divi JVLMA studenti – Liāna Stankēviča un Antons Gračkovs.

Koncertizrāde latviešu valodā.

Bērniem līdz piecu gadu vecumam pieejamas ieejas biļetes 1,5 EUR vērtībā, neaizņemot atsevišķu sēdvietu!

24 Sept

14.00 / sestdiena / Rīga, Lielā ģilde

Diriģents

Andris Vecumnieks

Programma

  • Vāclavs TROJANS Svīta “Pasakas” akordeonam un orķestrim
Lietas, kas būtu jāatceras pirms DOŠANĀS uz KONCERTU!

Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, lūdzam vecākus izvērtēt bērnu atbilstību un spēju noklausīties programmu, netraucējot citiem koncerta apmeklētājiem .

Nepilnu stundu pirms LNSO simfoniskās mūzikas koncertiem plkst. 18.18 Baltajā zālē notiek “Pirmskoncerta sarunas”, kuru laikā LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis kopā ar kādu ekspertu runā par vakara koncertprogrammā iekļauto skaņdarbu rašanās laikmetu, opusu tapšanas apstākļiem un komponista radošo biogrāfiju. Šīs sarunas noteikti papildinās un bagātinās jūsu koncertpieredzi. “Pirmskoncertu sarunās” ieeja ir bez maksas.

Visi kārtibas noteikumi

Atgriezties uz Koncertiem